Partnerzy programu

Partnerzy

Best Place – Europejski Instytut Marketingu Miejsc

Best Place to społeczność ekspertów, think-and-do-thank z zakresu marketingu miejsc, działający na rzecz rozwoju miast, regionów i krajów. Instytut wspiera rozwój marketingu terytorialnego, bada, uczy, doradza i udoskonala metody marketingowe w służbie zrównoważonego rozwoju miejsc. Łączy naukę z praktyką. Buduje relacje i współpracę samorządów, instytucji pozarządowych, firm i innych podmiotów, których misją jest dynamizacja rozwoju miejsc.

bestplaceinstytut.org

FN-project  – pracownia architektoniczna

FN-project jest dynamicznie rozwijającą się pracownią architektoniczną z misją edukacyjną. Zajmuje się wielobranżowym projektowaniem z zakresu architektury i architektury krajobrazu. Kładzie szczególny nacisk na projektowanie przestrzeni z poszanowaniem krajobrazu kulturowego, społecznego, formy terenu czy zastanych materiałów oraz renowacje dawnych kunsztownych założeń zieleni. Celem pracowni jest płynne łączenie zieleni z budynkami.

www.fn-project.pl

Fortum Power & Heat

Fortum wytwarza, dystrybuuje i sprzedaje energię elektryczną oraz cieplną, która poprawia jakość życia obecnych i przyszłych pokoleń. Oferuje również szeroki wachlarz specjalistycznych usług z obszaru energetyki. Firma prowadzi działalność w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji i Polsce. Akcje Fortum notowane są na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach.

www.fortum.com/countries/pl/Pages/default.aspx

GFP Legal

GFP Legal to nowoczesna kancelaria prawna, dla której najważniejsi są ludzie: klienci, partnerzy biznesowi, współpracownicy, osoby korzystające z naszej opieki pro bono. Chcemy, by świat stawał się lepszy i wiemy, że możemy wnieść w to swój wkład. Dlatego właśnie – uwzględniając dodatkowo naszą specjalizację w zakresie budownictwa i doświadczenie w doradztwie dla organizacji pozarządowych – z dumą wspieramy akcję „Nasz Ogród Społeczny”.    

www.gfplegal.pl

Instytut Badań Przestrzeni Publicznej

IBPP to międzyuczelniana jednostka badawcza powołana w 2011 roku przez rektorów Akademii Sztuk Pięknych oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. IBPP powstał w celu podjęcia wielowymiarowej i interdyscyplinarnej analizy szeroko rozumianej przestrzeni publicznej. W Instytucie współpracę podejmują: socjologowie, psychologowie, antropologowie, kulturoznawcy, architekci, urbaniści, prawnicy, geografowie, ekonomiści, specjaliści ds. komunikacji etc.

www.ibpp.pl

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr jest polską kancelarią prawną, która od 2004 roku świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa gospodarczego. Ponad sześćdziesięcioosobowy zespół prawników wprowadza nowatorskie rozwiązania prawne odpowiadające dynamicznie zmieniającym się warunkom rynkowym.

wkb.com.pl/pl/strona-glowna

Platforma Zmieńmy.to

Platforma z petycjami Zmienmy.to, jest pierwszym w Polsce serwisem dostosowanym do nowej ustawy o petycjach uchwalonej w lipcu 2014 r. Podpisywanie oraz tworzenie petycji nigdy nie było prostsze. Zmienmy.to jest start – up’em, który powstał w 2014 r. i ma na celu realizowanie idei społeczeństwa obywatelskiego poprzez udostępnienie każdemu efektywnego narzędzia wpływu na nasz kraj.

zmienmy.to

SKANSKA

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Realizuje inwestycje biurowe, mieszkaniowe i projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Działa zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, dąży do pozycji lidera rynku w zakresie jakości, zielonego budownictwa, bezpieczeństwa pracy oraz etyki w biznesie.

www.skanska.com

W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o.

W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. jest największą w Polsce rodzinną firmą nasienną, z polskim kapitałem i wieloletnią tradycją. Koncentruje ona swoje działania na tworzeniu atrakcyjnego asortymentu nasion gatunków i odmian roślin dla pasjonatów ogrodnictwa. Produkty marki W. Legutko – nasiona roślin ozdobnych, warzyw i ziół oraz cebule kwiatowe – znane są zarówno w kraju jak i na rynku międzynarodowym.

Film prezentujący działalność firmy

 

www.legutko.com.pl

Patronat

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Ministerstwo Środowiska